HTC One M10 tasarımı neye benzeyecek?

HTC One M10 tasarımı neye benzeyecek?

HTC One M10 tasarımı neye benzeyecek?

MWC 2016 yaklaşırken markaların beklenen cihazları hakkındaki iddialar artıyor. Bu sefer gündeme gelen iddia HTC One M10 isimli telefonun tasarımı ile ilgili. Tayvanlı üreticinin sevilen serisi One M, önümüzdeki ay MWC 2016’da yeni üyesine kavuşacak. Ancak tasarım yabancı olmayacak.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

One M serisinin kendine has bir çizgisi olduğunu belirtelim. One M7, M8 ve M9 modelleri büyük ölçüde aynı tasarım anlayışına sahipti. Ancak One M10’da bazı değişiklikler bekleniyor. Sızıntılarla meşhur isim Evan Blass (@evleaks), HTC One M10 tasarımı ile ilgili sessizliği bozdu.

@evleaks isimli kullanıcı HTC One M10 tasarımının HTC One A9’a benzeyeceğini ima ediyor. “Eğer A9’un tasarımı sevdiyseniz, M10’un tasarımına bayılacaksınız” şeklinde bir paylaşım yapan kullanıcı bu konudaki ilk detayı paylaşmış oldu. Yani aslında HTC, yeni tasarım anlayışını HTC One A9 modelinde zaten yansıtmış.

Huawei Mate 8'in fiyatı ve Türkiye çıkış tarihi

HTC One M10 isimli cihazda Qualcomm Snapdragon 820 yongası kullanılması bekleniyor. Cihaz, duyurulduğunda HTC’nin en üst seviye akıllı telefonu olacak. 23 MP çözünürlüğünde ana kamera, parmak izi okuyucu sensör, IP68 sertifikası ve 3000 mAh dahili batarya gibi özellikler ile HTC One M10 önümüzdeki ay görücüye çıkacak.