HTC U için ilk video sızdırıldı!

HTC U için ilk video sızdırıldı!

HTC’nin önümüzdeki ay tanıtacağı yeni amiral gemisi modeli için ilk video sızdırıldı. İşte HTC U hakkındaki son detaylar.

HTC geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı duyuruda yeni amiral gemisi modelini 16 Mayıs’ta tanıtacağını açıklamıştı. Şimdilik HTC U ismi ile lanse edilen telefon için yayınlanan tanıtım afişinde, yan taraftan içe doğru kavis verilmiş U harfinin kullanılması, bu cihaz hakkında çıkan bazı söylentileri de doğrular nitelikteydi.


Daha önce karşılaştığımız sızıntılarda HTC U’nun basınca duyarlı bir çerçeve tasarımına sahip olacağı iddia ediliyordu. Bu teknolojinin nasıl kullanılacağına dair bir bilgi ise yoktu. Fakat geçtiğimiz gün ortaya çıkan bir video HTC’nin “edge sense” ismini verdiği teknolojinin nasıl kullanılabileceğini gözler önüne serdi. Bahse konu videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.


Hemen baştan belirtelim. Bu videonun HTC tarafından mı hazırlandığı yoksa bir fan yapımı mı olduğu henüz bilinmiyor. Fakat “edge sense” özelliğinin kullanımı son derece güzel kurgulanmış. Eğer bu video gerçekten HTC U’nun kullanım şeklini yansıtıyorsa, bu cihazın akıllı telefon pazarındaki dengeleri değiştirebileceğini varsayabiliriz. Zira bu kullanım tarzı, göze çok hoş geliyor.


HTC U, az önce de bahsettiğimiz gibi 16 Mayıs’ta düzenlenecek olan özel bir etkinlikte tanıtılacak. Telefon hakkında şimdiye kadar ortaya çıkan bilgilere göre, cihaz SD 835, 4GB RAM ve min. 64GB dahili depolama alanıyla gelecek.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS