Huawei Mate 10'un tasarımı gözler önüne serildi

  1. Teknoloji
Huawei Mate 10'un tasarımı gözler önüne serildi
Huawei Mate 10'un tasarımı gözler önüne serildi

Huawei’nin şu aralar yeni amiral gemisi modeli Mate 10 üzerine yoğunlaştığını zaten biliyoruz. Zira Çinli üretici de arada bir yayınladığı kısa tanıtım videolarıyla bizlere Huawei Mate 10 hakkında bazı detaylar veriyor. Örneğin son olarak Huawei’nin resmi Twitter üzerinden yayınlanan kısa videoda cihazın 4000mAh gücünde bir pille geleceği açık bir şekilde belirtilmişti.

Huawei’nin 16 Ekim’de tanıtacağı yeni amiral gemisi modeli Mate 10 nasıl bir tasarıma sahip olacak. İşte Huawei Mate 10 tasarımı ve diğer detaylar.

Herşey bir yana, kullanıcıların Mate 10 hakkında en çok merak ettiği şey telefonun nasıl bir tasarıma sahip olacağı. Bu konu hakkında şimdiye kadar pek çok söylenti ile karşılaştık. Son olarak kısa süre önce sızıntı dünyasının güvenilir isimlerinden biri olan Evan Blass konu hakkında birkaç görsel paylaşarak Mate 10’un tasarımını gözler önüne sermişti.

Şimdi ise benzer görüntüler bir Weibo kullanıcısından geldi. Huawei’ye yakın bazı kaynaklardan alındığı iddia edilen görsellere aşağıdan göz atabilirsiniz.

huawei mate 10

Sızdırılan son görseller de Mate 10’un 18:9’luk bir ekran oranıyla geleceğini gözler önüne seriyor. Zira telefonun tasarım çizgisinin son halinin bu olduğu da aşikar. Çünkü son zamanlarda sızdırılan görsellerin hepsi birbirleriyle örtüşüyor. Herhalde bu kadarı da tesadüf olamaz.

Sonuç olarak Huawei Mate 10 tasarım çizgisi ile günümüz trendini yakalamayı başarabilir. Özellikle, cihazdaki yeni AI sisteminin de başarılı olması durumunda, rakipleri arasında fark yaratacaktır. Bekleyip göreceğiz.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS