Son Dakika

Huawei P10 bu sefer FCC’de göründü

A A

20.02.2017 - 14:00

Huawei’nin MWC’de resmi olarak tanıtmayı planladığı Huawei P10 bu sefer de FCC’de ortaya çıktı. FCC, Huawei’nin yeni amiral gemisine dair her detayı ortaya çıkardı.

Huawei P10 bu sefer FCC’de göründü

26 Şubat’ta Barselona’da gerçekleşecek olan Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılacak olan Huawei P10 ile ilgili hemen hemen tüm detaylar ortaya çıktı diyebiliriz. Özellikle son birkaç gündür, Çinli üreticinin yeni amiral gemisi ile ilgili tüm bilgiler bir bir ortaya seriliyor.

huawei-p10-4

Elbette bundaki en büyük etken Huawei’nin buna göz yumması da diyebiliriz. Ne de olsa reklamın iyisi kötüsü olmaz.

huawei-p10-3

Huawei P10 ile ilgili son sızıntı ise FCC’den (Federal İletişim Komisyonu) geldi. Bu sızıntılarla birlikte gerçek anlamda Huawei P10’un için dışını öğrenmiş olduk desek sanırım pek de yanılmış olmayız.

huawei-p10-2

Zira FCC, Huawei P10’un sadece dış görünümünü yayınlamakla kalmayıp, telefonun iç kısmının öne çıkarıldığı görselleri de yayınladı. Bu görsellere aşağıdan göz atabilirsiniz.

Az önce de belirttiğimiz gibi, Huawei P10 hakkında zaten bilmediğimiz bir detay da kalmadı. Ortaya çıkan bu görseller de, önceden sızdırılan bilgilerin doğruluğunu ispatlar nitelikte.

huawei p10

Huawei P10 özelliklerini de dip not olarak sizlerle paylaşalım. Gücünü Çinli üreticinin kendi geliştirdiği yonga seti Kirin 960’tan alacak olan Huawei’nin yeni amiral gemisi modeli, 4GB ve 6GB RAM içeren iki farklı varyasyonda satışa sunulacak. Her iki modelin de çift sim kart desteğine sahip olacağını da belirtelim. 3100 mAh gücünde bir bataryadan beslenecek olan telefon aynı selefinde olduğu gibi çift ana kamera ile gelecek.