Huawei P9 çıkış tarihi : 6 Nisan

Huawei P9 çıkış tarihi : 6 Nisan

Uzun zamandır beklenen Huawei P9 modeli için sonunda resmi bir tarih ortaya çıktı. MWC 2016’da beklentileri boşa çıkaran firma Nisan ayını işaret ediyor. Aşağıdaki görsel ilk defa ortaya çıktı. Tüm söylentileri artık bir kenara bırakabiliriz.

Basın mensuplarına gönderilen bu görselde 6 Nisan 2016 tarihine işaret ediliyor. Ayrıca sosyal mecralarda paylaşılması için bir etiket de görselin en üstünde dikkat çekiyor. “#OO” şeklinde belirtilen bu etiketin ne anlama geldiği henüz bilinmiyor. Görselde Huawei P9 modeline dair bir işaret yok ancak firmanın bu modeli duyuracağı biliniyor.


Görselle ilgili dikkat çeken bir diğer detay ise üzerindeki slogan. Türkçe karşılığı “Dünyaya bakış açınızı değiştirecek.” (Change the way, you see the World) olan bu slogan telefonun yeni kamerasına işaret ediyor olabilir mi? Huawei’nin Leica isimli fotoğraf makinesi üretici ile bir partnerlik içerisinde olduğu biliniyor. Telefonun çift kamera ile geleceğine dair çeşitli söylentiler de daha önce gündeme gelmişti. Dolayısıyla Huawei P9 hakkındaki beklentiler son derece yüksek.


iPhone 7 çift kamera iddiaları


Telefonun 5.2 inç ekrana ve Kirin 950 yongasına sahip olması bekleniyor. Huawei P9 çıkış tarihi haricinde şimdiye kadar basına yansıyan bilgiler bu kadar.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS