hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  P60, aynı gün içinde iki farklı sızıntı ile boy gösterdi

  P60, aynı gün içinde iki farklı sızıntı ile boy gösterdi
  expand
  KAYNAKDonanım Günlüğü

  Huawei P60 serisinin lansmanı yaklaşıyor ve sızdırılan bir offline mağaza tanıtım posteri, P60 serisinden neler bekleyebileceğimize dair bir bakış atmamızı sağladı. Güvenilir bir sızıntı kaynağı olan Digital Chat Station tarafından paylaşılan poster, P60 serisinin çok konuşulan kamera sistemi ve arka tasarımını gösteriyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Sızdırılan görüntüden anlaşıldığı üzere P60 serisi, merkezinde dev bir halka bulunan dikdörtgen bir kamera kabartmasına sahip olacak. Kamera sistemi, kullanıcılara olağanüstü bir fotoğrafçılık deneyimi sunabilecek olan ultra geniş kamera, ana kamera ve periskop zoom kamerası olmak üzere üç lens içerecek. Huawein güçlü amiral gemisine, değişken diyafram gibi gelişmiş özellikler ve yüksek kaliteli fotoğraflar sunmayı vadeden yeni XMAGE görüntüleme sistemi de ekledi.

  Tanıtım posteri ayrıca P60 serisinin Beyaz, Yeşil ve Pembe olmak üzere üç renkte geleceğini ve lansman etkinliğinde daha fazla renk seçeneği sunabileceğini de ortaya koydu. Ek olarak, kamera halkası daha geniş bir tasarıma ve metalik bir bitişe sahip olacak, bu da ona zarif ve modern bir görünüm kazandıracak.

  Tasarım ve kamera sisteminin yanı sıra, merakla beklenen P60 Pro’nun 6.6 inç 2K BOE OLED ekran ve güçlü Snapdragon 8 Gen 2 işlemci ile birlikte LPDDR5X+UFS4.0 bellek kombinasyonunu içereceği söyleniyor.

  P60 Pro ayrıca, XMAGE 2.0’a yükseltme yapmış etkileyici bir üçlü kamera kurulumuna sahip olacak. Birincil 50MP Sony IMX888 sensörü, 50MP Sony IMX858 ultra geniş açı sensörü ve üçüncü telefoto kamera, 3.5x optik zoom ile 64MP OV64B Omnivision sensörünü içerecek ve bir dizi fotoğrafçılık seçeneği sunacak. Huawei P60 serisi yeni sızıntılarla karşımıza çıkıyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  P60, aynı gün içinde iki farklı sızıntı ile boy gösterdi

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow