Instagram çoklu hesap yönetimi artık resmileşti

Instagram çoklu hesap yönetimi artık resmileşti

Popüler fotoğraf ve video paylaşım platformu Instagram, yeni özelliğini duyurdu. Geçtiğimiz hafta bir Reddit kullanıcısı tarafından bahsedilen özellik doğru çıktı ve Instagram resmi açıklama yaptı.

Eğer birden fazla Instagram hesabınız varsa, artık hepsini yönetmek için sürekli giriş-çıkış işlemi yapmak zorunda değilsiniz. Tek bir dokunuş ile hesaplarınız arasında geçiş yapabilirsiniz. Twitter’da uzun zamandır sunulan bu özellik, Instagram için de duyuruldu. Özellik, Instagram’ın resmi blog sayfasında basınla ve kullanıcılarla paylaşıldı.Bu haftadan başlamak üzere Instagram çoklu hesap yönetimi özelliği iOS ve Android platformlarına gelecek. Instagram 7.15 sürümüyle birlikte Google Play Store ve App Store uygulama marketlerinde Instagram çoklu hesap yönetimi özelliğini içeren güncelleme dağıtılacak. İlgili güncelleme şimdiden dağıtılmaya başlandı ancak Türkiye henüz bu dağıtıma dahil edilmedi. Önümüzdeki saatlerde gelmesi an meselesi.


Instagram çoklu hesap yönetimi ile toplamda 5 Instagram hesabına giriş yapmak mümkün olacak. Olası karışıklıkların önlenmesi adına profil fotoğrafları bir paylaşım yapmadan önce sürekli görünecek. Şimdilik güncellemeyi beklemek gerekiyor. Yeni özellik bu şekilde görülecek.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS