iPhone 5se pembe olacak mı?

iPhone 5se pembe olacak mı?

Son ayların en çok konuşulan telefonu iPhone 5se pembe renk seçeneği iddiası ile tekrar gündemde. 4 inç ekranlı ve daha uygun fiyatlı bir iPhone modeli olarak beklenen cihazın renk seçeneklerine dair bazı iddialar var.

iPhone 5se modelinin Apple Watch 2 ve iPad Air 3 isimli yeni cihazlarla birlikte 15 Mart tarihinde duyurulması bekleniyor. Bu bilgiyi daha önce aktarmıştık. Ancak iPhone 5se’nin renk seçeneklerine dair bir bilgi daha önce basına yansımamıştı. Artık elimizde bu bilgi de var.Henüz Apple tarafından iPhone 5se modeli daha doğrulanmamışken bazı kaynaklarda cihazın pembe, gümüş ve uzay grisi olarak karşımıza çıkacağı iddia ediliyor. İlginç bir şekilde altın sarısından bahsedilmiyor. Bilindiği üzere Apple, iPhone 6s ve iPhone 6s Plus modellerinde pembe (roze-altın) renk seçeneği ile karşımıza çıkmıştı. Aynı renk seçeneği iPhone 5se’de de görülebilir.


Daha önce bir başka 4 inç ekranlı model olan iPod touch’ta pembe renk tonu kullanılmıştı. iPhone 6s ve iPhone 6s Plus’ta da böyle bir rengin kullanılması sebebiyle iPhone 5se pembe olarak gelirse pek şaşırtıcı olmayacaktır. Asıl ilginç olan zaten cihazın kendisi olacak.


Kaybolan iPhone nasıl bulunur?


iPhone 5se modeliyle ilgili en net detay 4 inç ekranlı olacağı ve Touch ID parmak izi sensörüne sahip olacağı yönünde. Cihazın diğer teknik detayları konusunda henüz bir netlik yok.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS