iPhone 7 Plus'ın fiyatında 180 dolar indirim

iPhone 7 Plus'ın fiyatında 180 dolar indirim

Şu an piyasadaki en iyi akıllı telefonlardan biri olan iPhone 7 Plus e-Bay’de normalin çok daha altında bir fiyattan satılıyor. İşte konu hakkındaki detaylar.

Nokia 3310'un fiyatı şoke etti


WhatsApp Durum'a yorum yapılabilecek


Hali hazırda Apple’ın en güçlü iPhone modeli olan iPhone 7 Plus, güçlü donanımının yanı sıra yüksek fiyatıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Şu arala ülkemizde de 3800 TL civarında bir fiyattan satılan iPhone 7 Plus, eBay’de bir kullanıcı tarafından 570 dolara listelendi.


eBay kullanıcısı tarafından 570 dolara satışa sunulan iPhone 7 Plus modellerinin refurbished yani yenilenmiş versiyon olduklarını da belirtelim. Normal fiyatının 180 dolar altına listelenen bu iPhone 7 Plus’lar orjinalinden çok da farklı değil. Toplanan kusurlu iPhone 7 Plus’ların tamamen sıfırlanarak tekrardan satışa sunulmuş versiyonu olan refurbished iPhone 7 Plus’lar donanım anlamında ise herhangi bir eksiklik içermiyor.Elbette yenilenmiş iPhone 7 Plus’larda ufak ezikler ya da kılcal çizikler olabilir. Fakat bunların hiç biri kullanıcıyı rahatsız edecek cinsten kusurlar değil. Ayrıca Apple’ın yenilenmiş iPhone 7 Plus’lar için 5 aylık bir garanti verdiğini de belirtelim. Ayrıca yetkili eBay satıcısı, müşterilerin memnun kalmaması durumunda paralarını 30 gün içerisinde geri iade etme sözü de veriyor.


Eğer bu teklif ilginizi çektiyse acele etmenizi öneririz. Zira satıcı ilanı açmasının üzerinden 24 saat bile geçmeden 600 adetin üzerinde iPhone 7 Plus satmış durumda.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS