iPhone 7 Super AMOLED ekran konsepti!

iPhone 7 Super AMOLED ekran konsepti!

Apple’ın sıradaki akıllı telefonu olarak düşünülen iPhone 7 hakkında çok sayıda iddia var. Bu iddiaları bir araya getiren bir konsept tasarım yayınlandı. Detaylarıyla iPhone 7 konsepti sizlerle.

Aşağıdaki görselde yeni bir iPhone 7 konsepti sizleri bekliyor. Uzun zamandır çeşitli iddialar ile gündeme gelen iPhone 7, bu iddiaları bir araya getiren bir konsept ile karşımızda. Daha düşük güç tüketim değerlerine sahip ve daha ince olan Super AMOLED ekran iddiaların en önemlisi. Çünkü Apple uzun zamandır ekran paneli teknolojisinde bir değişiklik yapmadı.Bir diğer iddia ise su geçirmez tasarım. Apple, suya dayanıklılık konusunda bazı patent başvuruları ile görüntülenmişti. Hatta iPhone 6s ve iPhone 6s Plus modellerinde suya dayanıklılık konusundaki detay niteliğinde yenilikler ortaya çıkmıştı. Konsept tasarımda standart 3.5 mm kulaklık girişinin olmaması da dikkat çekici bir detay olarak karşımızda.


Haftanın en iyi uygulamaları


Son detay ise seramik arka gövde. Malzeme kalitesinde önemli bir değişiklik olarak seramik gövde iddiaları da bu konsept tasarımda karşımıza çıkıyor. Parlak ve düz gövdenin hammaddesinin bir kısmını seramik oluşturabilir. Tabii ki bu bilgilerin hepsi iddia düzeyinde ancak güçlü iddialar olduğunu söylemeliyiz.


iPhone 7 Super AMOLED ekran haricindeki konular hakkında karar vermek için henüz çok erken ancak tüm beklentiler ortak, iPhone 7’de önemli değişiklikler bekleniyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS