iPhone 7'nin renk seçenekleri neler?

iPhone 7'nin renk seçenekleri neler?

iPhone 7’nin hangi renk seçenekleriyle satışa çıkacağı hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. Bu bilgilere göre daha önce iddia edildiği gibi mavi iPhone göremeyeceğiz.

Hatırlayacağınız gibi geçtiğimiz hafta iPhone 7 ile ilgili yeni söylentiler gün yüzüne çıkmış ve Apple’ın yeni telefonunda sunacağı renk seçeneklerinden birinin de mavi olacağı iddia edilmişti. İddialara göre uzun süredir iPhone’larda kullanılan uzay grisinden vazgeçilecek ve onun yerini mavi alacaktı. Ancak gelen yeni bilgiler bu söylentilerin sadece kısmen doğru olduğunu gösteriyor.


Sızıntılarıyla ünlü @onleaks hesabına göre iPhone 7 iddia edildiği gibi farklı renk seçenekleriyle gelecek. Yine iddia edildiği gibi uzay grisi rengi artık iPhone’un renk seçenekleri arasında yer almayacak. Ancak uzay grisinin yerini alacak renk seçeneği mavi değil, koyu gri olacak. Renk konusunda yeni bir seçenek sunulması heyecan verici olsa da, koyu grinin mavi kadar dikkat çekici bir değişiklik olmadığını kabul etmek gerek.


İşte TRT bandrollü akıllı telefon fiyatları


Birçok analiste göre mavi renkte bir iPhone insanlar tarafından çok daha yoğun ilgiyle karşılanırdı. Apple’ın mavi yerine koyu gri seçmesinin sebebi olarak ise, şirketin tüm ürünleri arasında bir uyum sağlamak istemesi gösteriliyor.


iphone-7

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS