iPhone SE Çin'de görüldü

iPhone SE Çin'de görüldü

Söylentileri yaklaşık 1 yıldır devam eden 4 inç ekranlı yeni iPhone modeliyle ilgili artık geri sayım başladı. Apple, geçtiğimiz hafta “Let us loop you in” sloganıyla 21 Mart tarihindeki etkinliğin davetiyelerini basın mensuplarına ulaştırdı. Bu etkinlikte duyurulması beklenen en önemli cihaz 4 inç ekranlı ve daha uygun fiyatlı iPhone SE modeli.

iPhone SE modeli şimdiye kadar iPhone 5se, iPhone 6c hatta iPhone 7c isimleriyle bile gündeme geldi. Ancak son günlerde iPhone SE ismi çok daha sık bir şekilde dile getiriliyor.


Çin’in önemli teknoloji merkezlerinden birindeki bir telefoncuda bu telefonun görüldüğü iddia ediliyor. Hatta bir video ile bu durum ispatlanmış. Ancak telefonun orijinal bir Apple ürünü olduğunu söylemek için bu video yetersiz. Sonuçta bahsedilen ülke Çin ve hemen her şeyin sahtesini bulmak mümkün. Ancak görüntülenen cihaz, şimdiye dek basına sızan tüm söylentilerle uyuşuyor.Tasarım anlamında iPhone 6 ailesinden izler taşıyan ürün, yuvarlak hatlara sahip. Renk seçeneği olarak ise “rose-altın” kullanılmıştı. Cihazın güncel olduğu izlenimi bu şekilde veriliyor. iPhone SE modelinde 12 MP kamera, Touch ID parmak izi sensörü, Apple Pay ödeme sistemi gibi özelliklerin olması bekleniyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS