iPhone'da bir dönemin sonu! iOS 13'teki detay ortaya çıktı!

Apple geçtiğimiz günlerde düzenlediği WWDC 2019 etkinliğinde iOS 13'ü resmen tanıttı. Yeni iOS işletim sisteminde uzun zamandır beklenen karanlık mod özelliği olacak. Bununla birlikte Face ID %30 daha hızlı hale gelirken, uygulamaların ve güncellemelerin boyutlarında da %50 tasarruf sağlanmış durumda. Ayrıca iOS 13'te 'Apple ile giriş yap' özelliği de yer alıyor. İnternet sitelerine ve uygulamalara, Facebook, Twitter veya Google ile giriş yapma seçenekleri sunuluyor.Apple, WWDC 2019'da yeni işletim sistemlerini duyurdu ve yeniliklerden bahsetti. En çok beklenen ise iOS 13'tü. Cupertino merkezli şirket her zamanki gibi belirli yeni özellikleri sahnede anlatırken, diğer birçok yenilikten bahsetmedi.
Bu yüzden iOS 13'le ilgili bilinmeyen detaylar var, ancak bu ayrıntılar iOS 13'ün beta sürümünün yayınlanmasıyla birlikte, beta kullanıcıları tarafından keşfedilmeye başlandı.
Eylül ayında tanıtılacak yeni iPhone'lar artık Lightning girişini barındırmayacak. Bunun yerine USB-C girişi geliyor.
iOS 13 beta yüklü iPhone'un kurtarma modu animasyonu artık Lightning kablosunu göstermiyor. Bunun yerine ekrana USB-C konektörüne sahip bir kablonun geldiğini görüyoruz
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS