İşte rengarenk Apple iPhone 8 kılıfları

  1. Teknoloji
İşte rengarenk Apple iPhone 8 kılıfları
İşte rengarenk Apple iPhone 8 kılıfları

İddialar, söylentiler ve sızıntılar sonrasında Apple iPhone 8 için artık son düzlüğe geldik. Önümüzdeki ay duyurulacak ve piyasaya çıkacak olan sıradaki iPhone modeli şimdi ise kılıf fotoğrafları ile gündemde. Apple’ın klasik kılıf tasarımı iPhone 8 için de tercih edilmiş.

Çin’in sosyal platformu Weibo’dan sızan görselleri haberimizin içerisinde bulabilirsiniz. Mor, sarı, pembe, yeşil ve siyah olmak üzere 5 farklı renkteki kılıflara ait fotoğraflar oldukça gerçekçi duruyor. Piyasaya çıkmasına bu kadar az bir zaman kala bu fotoğraflar son derece inandırıcı. Elbette ki Apple bu fotoğrafları resmi olarak yayınlamadı. Ancak şüpheye yer bırakmayacak kadar gerçekçi görüntüler olduğunu söyleyebiliriz.

iphone-8-kiliflari-2

Söz konusu kılıfların en dikkat çekici tarafı dikey kamera için açılmış oyuklar. iPhone 7 Plus modelinin aksine sıradaki iPhone modelinde arka kameralar yatay yerine dikey şekilde konumlandırılacak. Fotoğraflar, bu konudaki söylentileri doğruluyor.

Bunun dışında ses açıp kapatma tuşları, güç düğmesinin yeri ve alt tarafta hoparlör ile Lightning kablosuna ayrılan alanlarda herhangi bir fark görünmüyor.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS