Joker,  MK11 kadrosuna katılıyor

Joker,  MK11 kadrosuna katılıyor

Joker,  MK11 kadrosuna katılıyor

2019’un en popüler karakterlerinden birisi de şüphesiz Joker’di. Elbette bunda vizyona giren Joker filminin yadsınamaz bir payı vardı. Sadece 50 milyon dolarlık bütçe ile çekilen film 1 milyar doları aşan hasılatı ile yapımcılarının yüzünü güldürmeyi başarmıştı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Batman, Superman, Wonder Woman, Aquaman, Flash ve Cyborg’un yer aldığı ve DC’ye hayli pahalıya mal olan Justice League bile 800 milyon dolarlık hasılat yapabilirken, Joker’in tek başına 1 milyar doları aşması gerçekten şaşırtıcı olmuştu.

Şu aralar yeni bir Joker filminin gelip gelmeyeceği tartışılıyor. DC ilk etapta filmin devamının gelmeyeceğini açıklamıştı. Fakat son günlerde devam filmi için düğmeye basıldığına dair bazı söylentiler mevcut.

Şimdilik Joker’i beyaz perdede bir kez daha görüp görmeyeceğimiz henüz netleşmiş değil. Fakat DC’nin kötü karakteri izleyicilerden önce oyun severlerin önüne çıkacak.

NetherRealm Studios tarafından geçtiğimiz gün paylaşılan Twitter iletisinde Joker’in Mortal Kombat 11 dövüşçü kadrosuna katılacağı belirtildi. Dilerseniz bu tweet’e aşağıdan göz atabilirsiniz.

Bu arada dip not olarak hatırlatalım. Joker karakteri oyuna 28 Ocak’ta eklenecek. MK11, PC, PS4, Xbox One ve Nintendo Switch için raflardaki yerini almıştı.