Koşu bandına düşüp yamulan iPhone!

Koşu bandına düşüp yamulan iPhone!

Akıllı telefonların başlarına gelenler son günlerde oldukça ilginç bir hal almaya başladı. Bu haberimizin konusu koşu bandına düşüp yamulan bir iPhone!

Samsung ürünlerinin başına gelenlerden sonra şimdi sıra Appel’da görünüyor. iPhone 6 ve iPhone 6 Plus modellerin kolayca deforme olabildiği geçtiğimiz yıldan bu yana zaten biliniyordu. Kullanıcıların ceplerinde kalan cihazlar fark edilmeden yamulabiliyordu. Ancak bu sefer bir kaza söz konusu.


'Indiana Jones' koruma altına alındıBir Reddit kullanıcısının başına gelen kaza, iPhone telefonunun son derece ilginç bir şekilde yamulmasına sebep olmuş. Kazazede iPhone’un fotoğrafını haberimizin içerisinde bulabilirsiniz. Paylaşım “Dianna_2Ns” isimli kullanıcı tarafından “Koşu bandında koşarken telefonunuzu düşürürseniz işte böyle oluyor.” şeklinde yapılmış.


Kullanıcının iddiasına göre koşu bandı üzerinde koşarken telefon düşmüş ve ardından koşu bandının dönen parçasına sıkışarak bu hale gelmiş. Telefonun aldığı şekle bakınca bunu anlamak mümkün oluyor. Telefon tam anlamıyla kullanılamaz hale gelmiş durumda. Böylesine ağır bir kazaya rağmen telefonun bataryasının yanmaması sevindirici sayılabilir. Son haftalarda akıllı telefonların başlarına gelenler oldukça şaşırtıcı olmaya başladı.


Reddit kullanıcıları tarafından şaka konusu yapılan bu kaza, bazı kullanıcıların “sanat eseri” benzetmeleri yapmasına sebep olmuş. Fotoğrafın altına yapılan yorumlar arasında en beğenileni ise “Pirincin içerisine koyarsan düzelir.” şeklinde.


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS