hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Led ekranlı Apple Watch mı geliyor?

  Led ekranlı Apple Watch mı geliyor
  expand
  KAYNAKDonanım Günlüğü

  Son gelen bilgilere göre Apple 2024’te mikro LED ekrana sahip yeni bir üst düzey Apple Watch piyasaya sürecek.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Mikro LED ekranlı Apple Watch bilgisi Hong Kong yatırım şirketi Haitong International Securities için bir araştırma notunda yapıldı. Yeni Apple Watch’un, OLED ekranlı mevcut modellere kıyasla daha fazla parlaklık sağlaması beklenen daha büyük bir 2,1 inç mikro LED ekrana sahip olduğu söyleniyor.

  Mikro-LED teknolojisi, daha az güç tüketirken yüksek çözünürlük ve parlaklık sunabilmesi nedeniyle sektörde ilgi görüyor. Bu model, Eylül 2022’de piyasaya sürülen Watch Ultra’nın yeni bir versiyonu olma ihtimali yüksek.

  Mikro-LED ekrana ek olarak, yeni saatin başka yükseltilmiş özellikler ve iyileştirilmiş performans sunması bekleniyor. Şu anda hangi özel iyileştirmelerin dahil edileceği belli değil, ancak yeni saatin gelişmiş kondisyon takibi ve muhtemelen yeni sağlık özellikleri sunması muhtemel.

  AirPods’un ” AirPods Lite ” olarak adlandırılan daha düşük fiyatlı bir versiyonu da gelebilir. “AirPods Lite”ın hangi spesifik özellikleri sunacağı belli değil, ancak fiyat noktasını düşürmek için mevcut AirPods modellerinde bulunan özelliklerin sadeleştirilmiş bir versiyonuna sahip olmaları mümkün.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Apple’ın 2024 ürünlerine yönelik planları gelecekte değişebilir. Bununla birlikte, mikro LED ekrana ve daha düşük fiyatlı AirPod’lara sahip bir Apple Watch olasılığı piyasadaki dengeleri bozacaktır.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow