LG CAM Plus ve Hi-Fi Plus aksesuar fiyatları

LG CAM Plus ve Hi-Fi Plus aksesuar fiyatları

Güney Koreli akıllı telefon üreticisi LG, bu yıl farklı bir akıllı telefon duyurdu. İlk defa metal kasa kullanan LG markası, metalin avantajlarından faydalanarak, modüler bir akıllı telefon tasarladı. 799 Dolarlık fiyatıyla 18 Nisan tarihinde satışa çıkacak olan telefonun, CAM Plus ve Hi-Fi Plus aksesuarlarının fiyatı da belli oldu.

ABD’de Best Buy şimdiden LG G5 modelini ön siparişe çıkardı. En az telefon kadar merak edilen bu aksesuarların fiyatı da artık belli. Henüz telefon ve aksesuarlarının Türkiye fiyatı belli değil, ancak ABD fiyatları karşımızda. LG, bu aksesuarları “LG Friends” olarak adlandırıyor.İlk olarak LG CAM Plus aksesuarından bahsedelim. CAM Plus isimli aksesular içerisinde 1200 mAh bir ek batarya ile geliyor. Bu aksesuar fotoğraf ve video çekimlerini kolaylaştırmak için üzerlerinde “shutter” olarak tabir edilen tetik tuşları bulunduruyor. Bu aksesuarın fiyatı 85 Dolar olacak.


İkinci aksesuar ise LG Hi-Fi Plus ismine sahip. Ses konusunda deneyim firma Bang & Olufsen ile birlikte geliştirilen aksesuar, LG G5’in müzik oynatma yeteneklerini artırıyor. 32-bit derinliğinde Hi-Fi DAC desteği sunan aksesuar 384 KHz müzik oynatabiliyor. Üstelik ince yapısıyla da dikkat çekiyor. LG Hi-Fi Plus için belirlenen fiyat ise 160 Dolar.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS