LG G5 SE nasıl olacak?

LG G5 SE nasıl olacak?

Geçtiğimiz Şubat ayında Barselona’da düzenlenen MWC 2016’da LG G5 modeli tanıtılmıştı. Telefon henüz daha dünya çapında satışa çıkmadan yeni bir versiyonuna ilişkin ilk bilgiler geldi. Daha önce LG G5 Lite iddialarını da gündeme taşımıştık.

LG G5 SE modelinin teknik özelliklerine ilişkin herhangi bir liste henüz açıklanmadı. Ancak tahminler cihazın daha düşük bir donanım seviyesiyle karşımıza çıkacağı yönünde. Yani LG G5 amiral gemisi olmaya devam edecek.


LG G5 SE modelini işaret eden haberin kaynağı Güney Kore’den geldi. LG’nin anavatanı olan ülkede, firma bu ismin ticari haklarını aldı. Yukarıdaki görsel ile LG tarafından kullanıldı.


Amiral gemisi telefona “SE” takısı ekleyerek isim haklarını alan firmanın nasıl bir strateji izleyeceği henüz bilinmiyor. Apple tarafında iPhone SE modelinden sonra böyle bir hamlenin gelmesi şaşırtıcı oldu. LG, şimdiye kadar “SE” kısaltmasını hiç kullanmamıştı. “Lite” uzantısına LG tarafından daha alışığız.


WhatsApp artık daha güvenli


Öte yandan LG G5 modelinin çok sayıda versiyonla anıldığını da hatırlatalım. Latin Amerika bölgesi için Snapdragon 652 kullanan bir versiyon resmi olarak doğrulanmıştı. LG G5 Lite iddiaları da daha önce gündeme gelmişti. Şimdi ise LG G5 SE ortaya çıktı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS