Son Dakika

LG G6 kamera özellikleri sızdırıldı

A A

22.02.2017 - 10:00 Son Güncelleme:

Güney Koreli teknoloji devinin önümüzdeki günlerde resmi olarak tanıtacağı G6 hakkında yeni iddialar var. İşte LG G6 kamera özellikleri!

LG G6 kamera özellikleri sızdırıldı

Her gün Jason Segel'in fotoğrafını yiyor

Nintendo Switch tamamen söküldü

LG’nin önümüzdeki Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtacağı yeni amiral gemisi modeli LG G6 hakkında yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. LG G6 özellikleri, LG G6 tasarımı derken şimdi de LG G6 kamera özellikleri ortaya çıktı.

Güney Kore kaynaklı habere göre LG yeni amiral gemisi modeli G6’da, geçtiğimiz sene satışa sunduğu V20’dekine benzer bir kamera sisteminden yararlanacak.

Bu iki kamera sistemi görünürde benzer olmasına karşın işleyişte bazı temel farklılıklara sahip. İki telefonun sahip olduğu kameralar arasındaki en büyük fark ise LG G6’nın gelişmiş lens teknolojisi sayesinde fotoğrafları 125 derecelik açıyla çekebilecek olması.

Peki bu 125 derecelik açının özelliği ne? Bu sorunun cevabı son derece enteresan. Zira 125 derecelik açı, insanın normal görüş açısı anlamına geliyor. Yani LG G6, gözünüzün o anda gördüğü tüm detayları aynı açıdan yakalama şansına sahip bir telefon.

LG G6 kamera özellikleri ile ilgili diğer bir dikkat çekici nokta ise ikinci kameranın 100 derecelik görüş açısına sahip olması. Bu sayede iki lensin kullanılarak çekildiği fotoğraflar, kullanıcılara profesyonel fotoğraf makinesi hissi verebilecek.

Tabi şu an için bunların hepsi teoride yazılıp çizilen şeyler. LG G6 ile ilgili ortaya çıkan söylentilerden emin olmanın tek yolu ise 26 Şubat’ı beklemek.