LG V10 için en iyi 10 kılıf

Bu galerimizde ülkemizde de uzun zamandır satışta olan LG V10 için en iyi kılıfı sizler için derledik.LG V10 için en iyi 10 kılıf!

LG V10 kullanıyorsanız veya satın almayı düşünüyorsanız bu kılıflar mutlaka ilginizi çekecektir.

Otterbox Defender

Ülkemizde pek bilinmeyen bir marka olan Otterbox, Defender isimli kılıfı ile LG V10 kullanıcılarına hitap ediyor. Kılıf su dışında darbe ve çiziklere karşı koruma vaat ediyor. Kamera ve fiziksel tuşlar dışında neredeyse telefonu tamamen kaplayan Otterbox Defender 60 dolara satılıyor.

Fiyat: 60 dolar

Ballistic Case Tough Jacket

LG V10'u satın almış ve dayanıklılık konusunda meraklı biriyseniz Ballistic Case Tough Jacket isimli kılıf hoşunuza gidebilir. Bu kılıf LG V10'u 2 metreden sert zemine düşüşlerde korumayı vaat ediyor. Köşeleri özel olarak kuvvetlendirilen kılıf, LG V10 için adeta zırh görevi görüyor.

Fiyat: 35 dolar

Spigen Rugged Armor

Kılıf konusunda popüler markalardan biri olan Spigen, Rugged Armor modeliyle karşımızda. LG V10'un yumuşak plastik arka yüzeyine sahip bir dokuyla gelen kılıf, esnek TPU malzemeden üretilmiş. Bir önceki kılıf kadar iddialı vaatleri yok ancak çizik ve ufak darbelerden koruyacağını düşünüyoruz.

Fiyat: 15 dolar

Spigen Slim Armor

Spigen'den devam ediyor. Bir başka kılıf olan Spigen Slim Armor ile karşınızdayız. Bu kılıf sağlamlık yerine şıklık arayan kullanıcılar için. Kılıfın arka yüzeyi fırçalanmış metalden üretilmiş. Alt ve üst tepe noktalarında yine TPU malzemeyi görmek mümkün. Ayrıca telefonu düz yüzeyle açılı olarak konumlandırmak için bir parça da kılıfa dahil geliyor.

Fiyat: 30 dolar

Urban Armor Gear Ash

Söz konusu olan bir akıllı telefonu korumaksa UAG markası bu konuda oldukça iddialı. Firmanın Urban Armor Gear Ash modeli askeri standartlara sahip. Bu LG V10 için bu kılıf yine zırh gibi düşünülebilir.

Fiyat: 40 dolar

Obliq Flex Pro

Listemize buradan sonra tasarımıyla öne çıkan kılıflarla devam ediyoruz. Obliq Flex Pro isimli kılıf siyah renk seçeneği ile geliyor ve inceliği ile dikkat çekiyor. Kılıfın darbelere karşı bir dayanıklılık iddiası yok ancak çiziklerden koruyacaktır.

Fiyat: 30 dolar

Incipio DualPro

LG V10 için renkli kılıf arıyorsanız Incipio DualPro isimli kılıf burada imdadınıza yetişiyor. Kılıfın dört farklı renk seçeneği bulunuyor. Kırmızı, siyah, gri ve pembe olarak karşımıza çıkan DualPro'nun kırmızı kılıfını aşağıda görebilirsiniz.

Fiyat: 30 dolar

Incipio Octane

Yine Incipio markasının bir başka serisi olan Octane biraz daha kalın sayılabilecek bir kılıf. Fiyat olarak daha uygun ve daha ucuz malzemeden üretilen kılıf yine farklı renk seçenekleri sunuyor.

Fiyat: 25 dolar

Spigen Thin Fit

Firmanın beğenilen serisi Thin Fit, LG V10 için de düşünülmüş. Süper ince ve şık olma iddiası taşıyan bu kılıf listedeki diğer kılıflara göre daha ucuz. Ufak hasarlardan koruma iddiası taşıyor ancak sert düşüşlerde bu kılıfa pek güvenmemek gerekiyor.

Fiyat: 15 dolar

Spigen Ultra Hybrid Transparent

LG V10 kılıfları derlememize Spigen ile noktayı koyuyoruz. LG V10'un arka yüzeyini beğenenler için şeffaf bir kılıf önerimiz var. Spigen Ultra Hybrid Transparent isimli kılıf şeffaflık dışında herhangi bir ek özelliğe sahip değil.

Fiyat: 25 dolar

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS