Mi Smart Band 6’yı piyasaya sürdü

Mi Smart Band 6’yı piyasaya sürdü

Mi Smart Band 6’yı piyasaya sürdü

Saat, NFC, AI gibi ve belirli özelliklerin yanı sıra, AMOLED ekran, Kan Oksijen ölçümü gibi ortak özelliklere sahip.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Cihazın özelliklerine, özelliklerine ve fiyatına bir göz atalım. Xiaomi Mi Smart Band 6 altı renkte geliyor – Siyah, Turuncu, Sarı, Zeytin, Fildişi, Mavi. Ayrıca, geçen yıl olduğu gibi, 2021 fitness takipçisinin de iki versiyonu var – biri NFC’li ve NFC’siz.

Xiaomi Mi Smart Band 6 Teknik özelliklerine gelecek olursak: Xiaomi Mi Band 6, 1,56 inçlik devasa bir AMOLED ekrana sahip. Bu 2.5D kavisli ekran, 152 × 486 piksel çözünürlüğe, 326 PPI’ya ve 450 nit parlaklığa sahip. Xiaomi, ekranın önceki modelden yaklaşık% 50 daha büyük olduğunu söylüyor.

Geçen yıl olduğu gibi, Mi Band 6 da aşağıdaki gibi animasyonlu saat yüzleri alacak. SpongeBob saat yüzlü modelleri gelecek. Mi Band 6 30 egzersiz modunu destekleyebilir. Açık havada koşu, yürüyüş, koşu bandı koşusu, açık havada bisiklet sürme, kürek çekme ve eliptik egzersiz gibi bazılarını otomatik olarak algılayabilir. Mi Band 6 ayrıca 24 × 7 kalp atış hızı izleme (PPG), SpO2 (Kan Oksijen ölçümü) destekliyor.

Mi Band 6 ayrıca size Uykuda nefes alma kalitesi, REM ve şekerleme süreleri hakkında bilgi vermek için uykunuzu izleyebilir. Diğer izleme seçenekleri arasında Nefes egzersizi, Stres izleme, Kadın sağlığı takibi, PAI (Kişisel Aktivite İstihbaratı) bulunuyor. NFC sürümü (Çin’de), hareket halindeyken dokunarak ödemeye yardımcı olan çok işlevli NFC’yi destekliyor. Bağlantıya gelince, cihaz Bluetooth 5.0’ı destekliyor.

Ayrıca 3 eksenli ivmeölçer, 3 eksenli jiroskop gibi diğer gerekli tüm sensörlere sahip. Diğer özellikler arasında yüzmeye dayanıklı 5ATM suya dayanıklı, manyetik şarj, 125mAh LiPo pil ve 14 güne kadar pil ömrü bulunuyor. Son olarak, Mi Band 6 47,4 x 18,6 x 12,7 mm boyutlarında ve 155 – 219 mm arasında ayarlanabilir kayış uzunluğuna sahip.