Microsoft Band 3 geliyor

Microsoft Band 3 geliyor

Microsoft, yeni akıllı bilekliğini çok yakında piyasaya sürebilir. Şirkete yakın kaynaklara göre Microsoft Band 3 önümüzdeki ay satışa çıkacak. Bu iddiaları destekleyen kanıtlar da ortaya çıktı.

Microsoft Band 2 ile giyilebilir teknolojiler alanına giren Microsoft, Band’in ikincisini geçtiğimiz yılın Ekim ayında satışa çıkardı.


Birçok önemli geliştirmeyle gelen Band 2 kullanıcıların daha fazla ilgisini çekti. Ancak daha Band 2’nin çıkışının üzerinden sadece aylar geçmiştiki şirket Microsoft Band 3 üzerinde çalışmaya başladı.


Üstelik yeni bilgilere göre Band 3 beklediğimizden çok daha önce satışa çıkabilir.


Microsoft’a yakın kaynaklardan gelen yeni bilgilere göre Band 3 önümüzdeki ay resmi olarak tanıtılıp, kısa süre sonra da satışa çıkabilir.


microsoft-band-3


Bu söylentileri destekleyecek kanıtlar da ortaya çıkmaya başladı. Bunlardan en önemlisi Microsoft Band 2’nin birçok sitede artık üretilmiyor olarak görülmesi.


Samsung Galaxy On7’nin özellikleri


Best Buy gibi önemli e-ticaret sitelerinde görülen bu bildirim, Microsoft’un Band 2’nin üretimine son verip Band 3’ün seri üretimine geçtiğini gösteriyor.


Band 2 almak isteyenler ise Microsoft Store’a yönlendiriliyor. Böylece Microsoft yeni akıllı bilekliği çıkmadan önce elinde kalan Band 2’leri de satabilecek.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS