Apple'dan üç farklı iPhone 7 birden

Apple'dan üç farklı iPhone 7 birden

Apple, önümüzdeki ay iPhone 7’yi duyuracak. Ancak bir süredir merak edilen isimlendirme konusunda ilginç bir bilgi ortaya çıktı. Eğer iddialar doğruysa Apple, iki değil üç farklı iPhone modeli duyuracak. İşte detaylar.

İsimlendirme konusunda teknoloji basınında iPhone 7 Pro ve iPhone 7 Plus şeklinde tahminler uzun süredir yapılıyor. Ancak yeni bilgi bu iki farklı ismin aynı telefona ait değil, farklı telefonları işaret ettiğini vurguluyor. Yani Apple, iPhone 7, iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Pro olmak üzere toplamda üç farklı telefon duyuracak. Peki bu telefonları birbirlerinden ayıran detay ne olacak? Cevap büyüklük ve çift kamera!


iPhone 7'nin kılıfları ortaya çıktı
İddianın kaynağı MacOtakara ve MacRumors isimli kaynaklar. Kaynaklarda yayınlanan bir fotoğraf bu farkı açık bir şekilde ortaya koyuyor. Aşağıda görebileceğiniz üzere toplamda üç farklı iPhone modeli bulunuyor. En sağda yer alan cihaz iPhone 7, ortada yer alan cihaz iPhone 7 Plus, solda yer alan çift kameralı cihaz ise iPhone 7 Pro olarak bekleniyor. Sizce Apple böyle bir çeşitlendirmeye gider mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS