Mortal Kombat animasyon filmi olarak karşımıza çıktı

Mortal Kombat animasyon filmi olarak karşımıza çıktı

Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge olarak bilinen animasyon filmi şiddetin dozunu biraz daha arttırdı. 17 yaş sınırı getirilen fragmanda korku dolu anlar ve yoğun şiddet ile anılıyor.

Animasyon filmi olarak eleştirmenlerden de son derece olumlu yorumlar geliyor. İlk gösterime girdiğinde önemli bir izlenme yakalayacağı yapılan tahminler arasında.


Scorpion, Raiden, Liu Kang, Sub-Zero, Sonya, Johnny Cage gibi karakterlerin yer aldığı bu fragman çok izlenenlerden bir tanesi oldu. Warner Bros. bünyesinde yapılan Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge animasyonlu dövüş sanatları filmi olarak biliniyor.


Dijital platformlarda 12 Nisan 2020 tarihinde yayınlanacak olan bu film, farklı versiyonlar ile yayınlanacak. 28 Nisan 2020 tarihinde Blu-Ray ve 4K Ultra HD versiyonlar da kullanıldı. Bol kanlı sahnelerin neredeyse ilk dakikalardan itibaren başladığını söyleyebiliriz. Oyunun neredeyse bütün video paylaşımlarında aynı kanlı ve şiddet dolu sahnelerin yer aldığını söylemek mümkün.


Avatar: Son Hava Bükücü, Thundercats, Mike Tyson Mysteries, The Looney Tunes Show’dan bilinen Ethan Spaulding yönetmen koltuğunda yer aldı. Mortal Kombat animasyon filmleri Dünya çapında çok beğeniliyor ve giderek şiddet dozu arttırılıyor. Sizce bu film serileri izlenmeye değer mi?


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS