hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Motorola Manila tam beş farklı versiyonla çıkacak

  Motorola Manila tam beş farklı versiyonla çıkacak
  expand
  KAYNAKDonanım Günlüğü

  2024’e oldukça hızlı bir giriş yapan Motorola, akıllı telefonlarının sayısını hızla arttırıyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Geçtiğimiz günlerde Edge serisinin yeni üyelerini kullanıcılarla buluşturan şirket, önümüzdeki haftalarda da Razr ve X serilerine yeni modeller ekleyecek. Ancak görünen o ki şirketin planları bunlardan ibaret değil. Çünkü dün gelen bilgiler, Motorola’nın bunların yanı sıra Manila kod adını taşıyan farklı bir telefon serisi daha hazırladığını ortaya çıkardı.

  Motorola Manila serisi hakkında bilinenler oldukça kısıtlı, ancak Edge serisi gibi Manila serisinin de pek çok farklı versiyona sahip olacağı söyleniyor. Gelen bilgilere göre çok yakında piyasaya sürülecek olan Motorola Manila serisinde beş farklı versiyon olacak. Bunlardan ikisinin standart ve Pro modeller olacağını tahmin etmek güç değil ancak diğer üçünün ne olacağı merak konusu.

  Motorola Manila serisinin teknik özellikleri hakkında bilinenler oldukça kısıtlı. Ancak telefonun yüksek çözünürlüklü bir ekrana, uzun süre dayanacak büyük bir bataryaya ve kayda değer bir kameraya sahip olacağı söyleniyor. Öte yandan telefonda yüksek bir performans sunacak bir yonga seti kullanacağı söyleniyor. Tüm bunları birlikte ele aldığımızda anlaşılan o ki Manila serisi muhtemelen amiral gemisi modellere yakın duran bir üst-orta segment telefonlardan oluşacak.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Manila serisinin yakında piyasaya sürülmesi ve global pazara sunulması bekleniyor. Önümüzdeki günlerde telefona dair daha fazla detayı öğrenme şansı yakalayacağımız anlamına geliyor. Gelişmeler için takipte kalın.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow