Namco Museum ile arcade oyunları Switch’e geliyor

Namco Museum ile arcade oyunları Switch’e geliyor

Switch oyun kütüphanesi her geçen gün büyüyor. Bu sefer eski usul oyun severler için Namco Museum ile arcade oyunları Switch’e geliyor.

Günümüzde modern oyunları bitirmek pek de zor olmuyor. Zira farklı zorluk modları, otomatik kayıt sistemleri, oyunda takılınan yerin çözümüne internetten bakmak gibi etmenler, günümüz oyunlarını kolaylaştırıyor. Çocukluğunda veya gençliğinde arcade oyun oynamış olanlar, bu zorluktaki yapımlar için emulatorleri ya da eski nesil konsolları kullanıyor. Şimdi arcade oyun sevenler için bir iyi haberimiz var. Zira Namco Museum ile arcade oyunları Switch’e geliyor.Bandai Namco’nun yayınlayacağı Namco Museum, adından da anlaşılacağı üzere bir oyun derlemesi. İçinde Pac-Man, Dig Dug, Galaga, Galaga ’88, The Tower of Druaga, Rolling Thunder, Rolling Thunder 2, SkyKid, Splatterhouse ve Tank Force oyunlar yer alıyor. Oyunlarda çevrimiçi sıralama sistemi gibi modern özellikler de bulunuyor. Derleme, arcade ruhunu yaşatmak için Switch’i dikey konuma alarak oynanabiliyor.


Listedeki oyunlardan özellikle Pac-Man, Galaga ve Dig Dug, çoğu oyuncunun hatırlayacağı oyunlar. Bandai Namco, Namco Museum için spesifik bir çıkış tarihi vermedi, ancak derlemenin bu yaz satışa sunulması bekleniyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS