Obi-Wan Kenobi serisinde üretime başlamaya hazır

Obi-Wan Kenobi serisinde üretime başlamaya hazır

Obi-Wan Kenobi serisinde üretime başlamaya hazır

Disney’e göre, “özel etkinlik” Star Wars şovunun çekimleri artık Nisan ayında başlayacak. İddia edilen tarihten bir ay sonra da olsa geç olsun güç olmasın diyoruz.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Uzun süren bekleme sürecinin sonunda oyuncu kadrosuna da daha net bir şekilde bakma imkanı elde edildi.Yapımdaki tek büyük isimler McGregor ve Hayden Christensen değil. Oyunculardan birkaçı, Bonnie Piesse ve Joel Edgerton (Beru ve Owen Lars) da dahil olmak üzere, prequel dönemi filmlerinden eski oyuncular.

Bununla birlikte, Game OF Thrones’dan Indira Varma, Homeland’ın Rupert Friend ve Kumail Nanjiani dahil olmak üzere güçlü kariyerlere sahip bir dizi yeni oyuncu da karşımıza çıkacak. The Mandalorian yönetmeni Deborah Chow zaten Obi-Wan’ı yönetmeye karar vermişti. Dizi, Revenge of the Sith’ten 10 yıl sonra, Anakin’in Darth Vader olduğu ve Palpatine’in Jedi’ları etkili bir şekilde ortadan kaldırdığı zamanda geçiyor.

Ancak bu uzun soluklu bir gösteri olmayacak. Yine de oyuncu kadrosu umut vaat ediyor. Disney + orijinal kataloğu genişlerken, bu hizmetin başarısı extreme bir fark yaratmayacaktır. Ancak yine de Obi-Wan için güçlü bir gösteri, Disney’in akışa daha fazla müşteri çekmesine yardımcı olacaktır. Özellikle Star Wars hayranları için evlerinde takip edebilecekleri güzel bir deneyim olacak.