OMIX MixTab Pro: Hafif ve şık tasarımıyla dikkat çekiyor

OMIX MixTab Pro: Hafif ve şık tasarımıyla dikkat çekiyor

OMIX MixTab Pro: Hafif ve şık tasarımıyla dikkat çekiyor

MixTab Pro; çalışandan öğrenciye, büyükten küçüğe her yaş ve ihtiyaç grubundan kullanıcıya “bir tabletten beklenen her şey”i sunma vaadiyle yola çıkıyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

OMIX’in tüm ürünlerinde benimsediği üst seviye tasarım anlayışının çizgi ve dokunuşlarını MixTab Pro modelinde de görmek mümkün. Gövde malzemesinin kalitesi, hem görünüşüyle hem de dokunulduğunda verdiği hissiyatla kendini belli ediyor. Space Grey renkle çıkan tablet, şık ve etkileyici tasarımının yanı sıra hafifliğiyle seyahatlerde taşıma rahatlığı da sunuyor.

Performansı yolda bırakmıyor

Farklı kullanıcı tiplerinin standart tablet ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayabilen MixTab Pro’nun performansının kalbinde 8 çekirdekli 2.0 GHz hızda çalışan 12 nm işlemci yer alıyor. 4GB’lık belleğe 64 GB’lık disk kapasitesi eşlik ediyor. Daha fazla depolama alanı isteyenler SD kart yuvasını kullanarak 256 GB’a kadar artırılabilir hafızadan yararlanabilirler.

Film keyfi sürmek için büyük ekran

Tablet kullanımlarında ekran özelliklerinin öne çıkası, OMIX MixTab Pro’nun önceliklerini de belirlemiş durumda. 10,1 inç büyüklüğündeki FHD IPS ekranın 1920×1200 piksel Full HD çözünürlüğü film ve oyun zevkinin çıkarmak için yeterli imkanı sunuyor. Parlak ve canlı renkler eşliğinde kullanıcılar büyük bir ekrandan film izlemenin ve oyun oynamanın keyfini çıkaracak.

Uzun ömürlü pil ve Type-C şarj girişi

Android 11 işletim sistemiyle gelen MixTab Pro’da Google Asistan’a hızlı erişim mümkün. Günümüzde teknoloji severlerin hızlı ve konforlu kullanım için tercih ettiği Google Asistan tuşu MixTab Pro da kullanım alışkanlıklarına göre özelleştirilebiliyor. Uzun bir kullanım sunan yüksek kapasiteli pili, USB Type-C üzerinden şarj desteği sunuyor.