OnePlus, 4 yeni ürün ile karşımıza çıkacak

OnePlus, 4 yeni ürün ile karşımıza çıkacak

OnePlus, 4 yeni ürün ile karşımıza çıkacak

OnePlus, şimdi de 2 yeni kulaklık, bir fitness akıllı bilekliği ve bir akıllı saat çıkarmayı hedefliyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Gelen bilgilere göre firma, iki yeni TWS kulaklık, bir OnePlus Watch ve bir fitness bandı piyasaya sürmeyi planlıyor. Son ikisinin Mart 2021’de piyasaya sürülen OnePlusWatch ve OnePlusBand’ın devamı olduğu söyleniyor.

Ayrıca yaklaşmakta olan TWS kulaklıklarından birinin orta sınıf odaklı Nord markasıyla geleceğini, diğerinin ise nispeten daha kaliteli olacağını da belirtiyor. Bu TWS kulaklıkların, Ağustos ve Ekim ayları arasında, yani 2022’nin üçüncü çeyreğinde piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Ne yazık ki, bilgi veren bu yaklaşan AIoT cihazlarının özellikleriyle ilgili herhangi bir bilgi vermiyor. Bununla birlikte, şirket kısa süre önce Hindistan’da Nord Buds’ı, yani Buds N’yi piyasaya sürdü, böylece yaklaşmakta olan Nord markalı TWS kulaklıklardan ne bekleyebileceğimiz hakkında bir fikir edinebiliriz.

Nord Buds, 12,4 mm dinamik sürücülerle gelir ve özel ekolayzır destekli Dolby Atmos ses özelliğine sahiptir. Kulaklıklar, aramalar sırasında gürültü engelleme için çift mikrofon barındırır, ancak aktif gürültü engelleme sağlamıyor.

Ayrıca oyun için 94ms düşük gecikme moduna sahipler ve bağlantı için Bluetooth v5.2 ile birlikte geliyorlar. Bataryaya gelince, Nord Buds, tek bir şarjla 7 saate kadar ve şarj kutusuyla eşleştirildiğinde toplam 30 saate kadar ses çalma sunuyor. Ayrıca her zaman bir artı olan IP55 toz ve su geçirmezlik derecesine sahip.