OnePlus 9 Android 13’e geçmeye hazır

OnePlus 9 Android 13’e geçmeye hazır

OnePlus 9 Android 13’e geçmeye hazır

Firmanın resmi hesabından yapılan açıklamaya göre OnePlus 9 serisi 31 Ekim 2022’de yani bu ayın sonunda yeni Android 13 işletim sistemi tabanlı ColorOS 13 güncellemesini alacak.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Güncellemenin kendisinden bahsetmişken, yeni büyük yükseltme, bir dizi yeni özellik ve güncelleme getiren en son Android 13 yapısını getiriyor. Yeni özel görünüm, yeni bir Aquamorphic tasarımı getiriyor.

Bu, temel olarak, suyun serbest akan doğasının, yeni kullanıcı arayüzünün ve tasarımının arkasındaki ilham kaynağı olduğu anlamına geliyor. Kullanıcılar ayrıca ColorOS 13’ün tüm yeni mavi gölgeler için ColorOS 12’nin yeşil vurgularını değiştirmesini bekleyebiliriz.

Ayrıca bildirim gölgesinde vanilya Android 13’ün ‘aktif uygulamalarının’ dahil edilmesi de var. Ayrıca ColorOS 13, güneş ve ayın yönünü simüle eden yeni Gölge Yansıtıcı Saat’i de getiriyor.

Yeni güncelleme, Always On Display’e benzersiz yeni eklemeler de getirecek. Farkında olmayanlar için ColorOS, AOD özelleştirmesi açısından tipik olarak en iyilerden biri, yeni güncelleme, daha kolay kontrollere yardımcı olacak.