Oppo Find 9 için yeni bir görsel sızdırıldı

Oppo Find 9 için yeni bir görsel sızdırıldı

Oppo’nın gizemli yeni modeli Oppo Find 9 tekrardan gündemde. İşte Oppo’nun yeni modeline ilişkin detaylar.

Oppo Find 9 hakkındaki ilk söylentile 2015’in başlarında ortaya atılmıştı. Bu söylentilerin üzerinden 2 seneden fazla bir zaman geçmiş olmasına karşın, cihaz hakkındaki sızıntılar hala devam ediyor. İşin ilginç yanı böyle bir telefonun varlığı aradan geçen onca zamana karşın hala somutluk kazanmış değil.


Çin’in en büyük ikinci telefon üreticisi konumunda bulunan Oppo’nun 2015 yılında global pazarda satışa sunmak için yeni bir cihaz üzerinde çalıştığı iddia edilmişti. Oppo Find 9 ismiyle satışa sunulacak olan bu cihaz, Çinli üreticinin bir çok pazardaki ilk cihazı olacaktı. Fakat bu söylentiler hiç bir zaman resmiyet kazanmadı.


Uzun süredir Find 9 hakkında yeni bir sızıntı gerçekleşmiyordu. Tam bu telefonun çıkışına olan inanç ortadan kalkmak üzereyken, geçtiğimiz gün Weibo’da yeni bir görsel paylaşıldı. Oppo Find 9’a ait olduğu iddia edilen bu görsele aşağıdan göz atabilirsiniz.


OPPO-Find-9


Açıkçası görsele bakıp, şurası şöyle, burası böyle gibisinden bir yorum yapmak pek de doğru olmayacaktır. Zira bu belki de Find 9’a ait olduğu iddia edilen 5. farklı görsel. Yani bu telefon ile ilgili sızıntılarda bile bir tutarsızlık söz konusu.


Dahası cihazın özellikleri bile netlik kazanmış değil. Bazı kesimler Find 9’un orta menzilli bir telefon olacağını savunurken, bazıları ise SD 835 ile gelecek üst segment bir telefon olacağını savunuyor. Kısacası herşey bir muammadan ibaret.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS