Oppo Türkiye ilgiden çok memnun

Oppo Türkiye ilgiden çok memnun

Oppo Türkiye Şubesi Genel Müdürü Weijian Zhou, Türkiye’nin Oppo ürünlerine gösterdiği ilgiden duyduğu memnuniyeti aktardı.

2019 yılının popüler akıllı telefon üreticilerinden bir tanesi olmayı başaran Oppo, yüksek özelliklere sahip ürünlerle karşımıza çıkıyor. Şirketin yine aynı gün içerisinde çıkardığı Reno ve Reno 3 Pro modelleri oldukça dikkat çekici detaylara sahipti. Üstelik bunların 5G bağlantılarını kullanabiliyor olması çok ayrı bir üstünlük kazandırdı


Türkiye’deki ilk modelleri olan RX17 Pro, RX17 Neo ve AX7 gibi modellerle piyasaya çıkan şirket daha sonradan ürün çeşitliliğini büyük ölçüde artırdı. Böylece kullanıcılar için hem çok daha geniş bir seçim yelpazesi oluştu hem de yeni teknolojiler daha yakından takip edildi.


2020 yılının Oppo için çok büyük bir öneme sahip olduğunu söyleyen şirket yetkilisi bazı yeni stratejiler belirlediklerini söyledi. Örneğin artık çok daha fazla ünlüler kullanılacak. Böylece şirketin tanınırlığı artacak ve daha fazla kişi tarafından tercih edilecek. Önümüzdeki dönemlerde akıllı saatler, gözlükler ve kulaklıklar üretmeyi düşünen kuruluş sadece akıllı telefon üreticisi olmaktan çıkacak.


Oppo tarafından geliştirilecek olan bir diğer teknoloji 5G. Bu yeni teknoloji sayesinde çok daha güçlü bağlantılar kurmayı planlayan şirket, böylece daha fazla etkileşim içerisine girecek. Şirket 2020 yılında DSS teknoloji destekli bir tane de akıllı telefon üretecek.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS