hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Örümcek Adam serisi devam edecek

  Örümcek Adam serisi devam edecek
  expand
  KAYNAKDonanım Günlüğü

  Akış hizmeti, önümüzdeki birkaç hafta içinde ABD kataloğuna ilk Örümcek Adam filmlerini ekleyecek. Sam Raimi’nin üçlemesi ve The Amazing Spider-Man yarın (21 Nisan), Homecoming ve Venom ise 12 Mayıs’ta vizyona girecek.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Disney, Sony Pictures’ın Spider-Man filmi ve TV dizisinden daha fazlasının yıl içinde ABD’ye geleceğini söylüyor. Disney+ ciddi anlamda başarı elde etti ve bu başarıları kısa sürede de son bulacak gibi görünmüyor. Şirket önemli serileri platformuna ekleyerek önemli gelişmelere imza atıyor. Yayın akışı devleri arasındaki rekabet çok ciddi olduğu için platformlar arasındaki sıkıntı bir süredir devam ediyordu.

  Sony, karakterin tek başına maceralarının haklarına hâlâ sahip olduğundan, Disney’in Örümcek Adam’ı bünyesine dahil etmesi biraz zaman aldı. Platform, diğer yayın akışı devleri arasında kendine yer edindi denebilir.

  Bu kapsamda daha fazla içerik de eklenecektir. Netflix’in anime yapımlarına öncelik vermesinin ardından Disney+ da bünyesine animeleri ekledi. Özellikle güncel olan animeleri ekleyen platform Tokyo Revengers ve Bleach gibi yapımlarla ön plana çıkmaya devam ediyor.

  Bu ve çok daha fazlası da yakında platformun bünyesine eklenecek diyebiliriz. Bu sırada rakip şirket Netflix de parola paylaşımına bir son vermeye karar verdi.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow