Plantronics’ten titreşimli kulaklık

Plantronics’ten titreşimli kulaklık

Tüketiciye yönelik geliştirilen BackBeat serisinin yeni kulaklığı BackBeat 105’i tanıtan Plantronics, özgün tasarımı ve kaliteli performansıyla dikkat çekiyor.

Son yıllarda kablosuz kulaklık pazarında önemli bir yere sahip olan Plantronics, geliştirilmiş ses teknolojisiyle birlikte kullanıcıya farklı ürünler sunuyor. Tüketici grubunda yeni BackBeat 105 ’i beğeniye sunan Plantronics, performansı, tasarımı ve işlevselliği tek bir kulaklıkta topluyor. Titiz çalışmalar ve başarılı geçen Ar-Ge çalışmaları sonucu BackBeat serisine dahil olan BackBeat 105, kullanıcılara benzersiz bir kulaklık deneyimi yaşatıyor.


iPhone 7 inceleme videosu... O kadar para vermeye değer mi?


Plantronics BackBeat 105, zarif tasarımıyla piyasadaki çoğu kulaklıktan daha hafif. “Harekete geçirir, eğlenceye çağırır ve iletişim kurmanızı sağlar” mottosuyla kullanıcılara üstün bir ses kalitesi sunan Plantronics, BackBeat 105 ile ses teknolojisindeki tecrübesini yeniden gözler önüne seriyor. Bluetooth ile telefonunuza kolayca bağlanan BackBeat 105’in üzerinde bulunan tuş sayesinde kullanıcılar, istedikleri an müzik dinleyebiliyor ve telefonlarına gelen çağrıları yönetebiliyor. İnce kulak yapısıyla kulakları yormayan BackBeat 105, kulak içi kulaklıklarıyla dış sesleri izole ederken, alternatif üç farklı kulakçık aparatıyla her kulak yapısında rahatlıkla kullanılabiliyor.Kulaklıkta ‘uyaran’ titreşim teknolojisi


BackBeat 105, boyundan geçen ve kulağınızda hissetmeyeceğiniz hafif bir yapıya sahip. Plantronics’in önceki modellerinde olduğu gibi sesli uyarıların yanı sıra BackBeat 105’te titreşim detayı dikkat çekiyor.


Gelen çağrılarda hafif titreşim ile kullanıcıları uyaran Plantronics BackBeat 105, üzerinde bulunan mikrofonlar sayesinde gürültülü ortamlarda da karşı tarafa net bir ses akışı sağlıyor. BackBeat 105’in üzerinde bulunan manyetik yapı sayesinde düğümlenme sorunu tamamen ortadan kalkıyor. BackBeat 105, 8 saate kadar konuşma ve müzik dinleme imkanı sunuyor.


10 gün boyunca standby modunda kalabilen kulaklık, 90 dakika gibi kısa bir sürede tamamen şarj edilebiliyor. Çoklu nokta teknolojisi sayesinde birden fazla telefonla senkronize olabilen BackBeat 105’in çekim alanı ise 10 metre.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS