Plastik kasalı iPhone 6c mi geliyor?

Plastik kasalı iPhone 6c mi geliyor?

Piyasadaki çoğu akıllı telefon henüz piyasaya çıkmadan örnek konsept tasarımlar ile yayınlanıyor. Bu tasarımlar, bağımsız grafikler tarafından hazırlanıyor. En son olarak ise iPhone 6c için bir konsept tasarım yayınlandı.

Akıllı telefonların üretim maliyeti konusunda önemli kalemlerden bir tanesi kasa oluyor. Metal kasalar hem üretim maliyetini artırıyor hem de üretim sürecini uzatıyor. Her bir kasa, tek tek CNC makineleri tarafından işleniyor. Bunun en uygun alternatifi ise plastik kasalar. Apple, iPhone 5c modelinde plastik kasa kullanarak karşımıza çıkmış ve bu modeli yaklaşık 100 Dolar daha ucuza satmıştı. Şimdi benzer bir durum iPhone 6c konseptiyle karşımızda.


Mars'ın başına gelen felaket Dünya'nın da başına gelir mi?iPhone 5s modeliyle birlikte duyurulan iPhone 5c modeli henüz güncellenmedi. Farklı renk seçeneklerine sahip olması sebebiyle beğenilen iPhone 5c’nin artık güncellenmesi ve yenilenmesi bekleniyor. Haliyle sıradaki model iPhone 6c olacak. Haberimizin içerisinde iPhone 6c konseptine ilişkin örnek bir çalışmayı görüyorsunuz. Aşağıda ise iPhone 6c için hazırlanmış kısa bir video var.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS