PS 5 ile birlikte hangi oyunlar karşımıza çıkacak?

PS 5 ile birlikte hangi oyunlar karşımıza çıkacak?

Sony, 2020 yılının başında PlayStation 5 ile karşımıza çıkacak. 2020’nin Kasım ayında satışa sunulacağı söylenen PlayStation 5’in, ilk etapta hangi oyunlar ile geleceği çok merak ediliyordu.

İçinde bulunduğumuz nesil ilk yıllarında maalesef ki oyuncuları memnun edememişti. Hem Xbox hem de PlayStation cephesi bir önceki nesilin oyunların grafiklerini yenileyerek karşımıza çıkmış ve bu hamle çok eleştiri almıştı. Sony, bu hatayı yeni nesilde tekrarlamayacak gibi görünüyor.


İşte karşınızda PlayStation 5 oyunları!


Bugün gelen bilgilere göre PlayStation 5; Gran Turismo 7 (PS VR), Free to Play yani ücretsiz PUBG, Ghost of Tsushima, Battlefield Bad Company 3, The Last of Us Part II ve Harry Potter oyunları ile çıkışını gerçekleştirecek.


Bir diğer iddia ise PlayStation 5’in GTA 6 ile geleceği yönünde. Söylentilere göre; GTA 6 süreli bir şekilde ilk olarak PlayStation 5’e çıkacak. Daha sonra diğer platformlara gelecek.


Uncharted serisini sonlandıran Sony’nin, bu türde yeni bir oyunu PS5 ile bizlerle buluşturacağını düşünüyoruz. Ayrıca Horizon Zero Dawn 2‘nin de PS5’in ilk yıllarında çıkacağını tahmin ediyoruz.


Bakalım PlayStation 4 döneminde Türkçe altyazılı oyunlara yer veren Sony, yeni nesilde de bu politikasını devam ettirecek mi?


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS