PS Plus’un Haziran oyunlarını açıklandı

PS Plus’un Haziran oyunlarını açıklandı

PS Plus’un Haziran oyunlarını açıklandı

Oyun sektöründeki önemli isimlerden biri olan Sony, önümüzdeki ay ücretsiz olarak dağıtacağı oyunları açıkladı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Bilindiği üzere PS Plus abonelerine her ay birkaç oyun ücretsiz olarak dağıtılıyor. Nitekim önümüzdeki ay dağıtılacak olan yapımlar da netlik kazandı.

Dilerseniz aşağıdan PS Plus abonlerine ücretsiz olarak dağıtılacak olan yapımlara göz atabilirsiniz.

Operation: Tango (PS5)
Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown (PS4)
Star Wars: Squadrons (PS4)
Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown ve Star Wars: Squadrons geriye uyumlulukla PlayStation 5’te de oynanabilir olacak. Operation: Tango sadece PlayStation 5 için.

Açık konuşmak gerekirse ücretsiz olarak dağıtılan oyunları çok da popüler yapımlar olduğunu söyleyemeyiz. Yine de dövüş oyunlarını seviyorsanız Virtua Fighter 5 denenebilir yapımlar arasında yer alıyor.

Öte yandan Star Wars Sqadrons ise basit bir “uçak savaşı” oyunu olarak nitelendirilebilir. Tek fark bir savaş uçağı yerine Squadrons’u kontrol ediyor olmanız. Malum bu tür oyunlar çok geniş kitlelere hitap etmiyor fakat yine de indirilip denenebilir.

Bu arada dip not olarak belirtelim. Oyunları direkt olarak indirmeseniz bile kütüphanenize ekleyip sonradan indirip oynayabilirsiniz. Eğer kütüphanenize eklemezseniz PS Plus üyesi olsanız da sonradan oyunu indirip oynama imkanınız bulunmuyor.