PS ve Switch kullanıcılarına özel

PS ve Switch kullanıcılarına özel

PS ve Switch kullanıcılarına özel

Hyper Light Drifter’ın ortak tasarımcısı Teddy Dief ve Team OFK’daki işbirlikçilerinin yeni projesi We Are OFK yakında oyun severleri memnun edecek bir proje olarak karşımıza çıkacak.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Projenin 2021 baharında piyasaya sürülmesi gerekiyordu, ancak son birkaç yıldır ertelendi. Şimdi, We Are OFK nihayet bir çıkış tarihine sahip. İlk iki bölüm 18 Ağustos’ta Nintendo Switch, PlayStation 4, PS5, Steam ve Epic Games Store’a gelecek. Kalan üç bölüm haftalık olarak gelecek.

We Are OFK projesi OFK adlı sanal bir indie grubuna odaklanacak. Oyunun maliyeti 20 dolar. Her bölümle birlikte OFK ve Sony Music Masterworks yeni bir single yayınlayacak. We Are OFK’nın sınırlı sayıda fiziksel versiyonu da PS5 ve Switch için ön siparişe açıldı. Ayrıca grubun ilk EP’sini önceden kaydedebilirsiniz. Artık dünya dijitalleştiği için bu tarz projelerin artması da olası.

Zira konserler dahi online platformlara taşınmaya başlandı. Zira bunun gerçek hayattaki konser kadar tat verip vermeyeceği tartışılır. Ancak globalleşen dünyada korona virüsün gelmesi ile adeta kurallar yeniden yazıldı. Bu kapsamda online projelerde bir artış yaşanırsa şaşırmamak gerek diyebiliriz PS ve Switch platformuna gelecek olan online etkinlik aynı zamanda PC kullanıcıları için de etkin olacak diyebiliriz.