hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  PUBG: BATTLEGROUNDS Güncellendi

  PUBG: BATTLEGROUNDS Güncellendi
  expand
  KAYNAKDonanım Günlüğü

  28.1 Güncellemesi, oyuna elektrikli bir araç getirerek yeni harita Rondo’yu daha da genişletirken aynı zamanda ekip tırmanışı özelliği ve diğer genel oynanış iyileştirmelerini de içeriyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  PUBG: BATTLEGROUNDS’un en yeni haritası Rondo, bu güncellemeyle oyuna eklenen Picobüs sayesinde oyunculara elektrikli araç sürmenin keyfini doyasıya yaşatıyor. Geleneksel araçların aksine, bu otobüs bataryayla çalışıyor ve bir şarj istasyonunda yeniden doldurulması gerekiyor.

  Oynanış Güncellemeleri: Atlama, Ekip Tırmanışı ve Daha Fazlası

  Ekip tırmanışı, oyunculara takım arkadaşlarını daha yüksek noktalara kaldırabilme ve hatta çekebilme fırsatı vererek oyuncuların iş birliği yapmasına ve engelleri birlikte aşmasına olanak tanıyacak. Atlama mekaniğine de bu güncellemeyle araç üzerinden atlayabilme özelliği geliyor; böylece yeni stratejiler geliştirebilir ve oyunda daha dinamik hareket edebilirsiniz.

  Market Geliştirmeleri: Yeni Eşyalar ve Düzenlemeler

  Oyuncular, bu güncellemeyle birlikte Rondo Marketlerinden iki ilave sağlık eşyası daha satın alabilecekler: İlk Yardım Kiti ve Enerji İçeceği. Bunun yanı sıra Silah Mağazası da bir dönüşüm geçirerek hem Vector’a veda ediyor hem de QBZ, AKM ve M249 gibi birçok yeni silaha merhaba diyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Alet Kemeri’ne Veda ve Silah Düzenlemeleri

  Oyuncu geri bildirimlerine yanıt olarak Alet Kemeri’nin önümüzdeki mart güncellemesinde kaldırılması planlanıyor. Ayrıca daha dengeli bir oyun deneyimi için JS9 ve pompalı tüfekler gibi silahlara da çeşitli düzenlemeler getirildi.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow