hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Red Dead Redemption 2 için yeni video

  Red Dead Redemption 2 için yeni video
  expand
  KAYNAKEcevit Bıktım

  Rockstar Games tarafından geliştirilen Red Dead Redemption 2 için merakla beklenen yeni oynanış videosu yayınlandı. İşte konu hakkındaki tüm detaylar.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  GTA serisinin yaratıcısı olan Rockstar Games tarafından geliştirilen Red Dead Redemption 2 yakında raflardaki yerini almış olacak. İlk etapta PlayStation 4 ve Xbox One için satışa sunulacak olan RDR 2’nin PC için çıkıp çıkmayacağı hala netlik kazanmış değil.

  Rockstar, kısa süre önce Red Dead Redemption 2 için ilk oynanış videosunu paylaşmış ve oyun severleri heyecanlandırmıştı. Geçtiğimiz gün oyun için yeni bir video daha paylaşıldı.

  Paylaşılan yeni videoda RDR 2’de yapabileceğimiz aktiviteler ön plana çıkartılmış. Hiç şüphesiz bu aktiviteler içerisinde en çok dikkat çeken şey planlayıp, yapacağımız soygunlar.

  GTA 5’i oynayanların da bildiği üzere, yapımda soygunu birkaç farklı yoldan gerçekleştirmemizi sağlayan etkenler vardı. Rockstar GTA 5’teki bu sistemi RDR 2’ye aktaracak gibi görünüyor. Yani bir soygun planlarken önümüzde birden fazla seçenek olacak.

  Oyunla gelecek olan bir diğer yenilik ise FPS modu. Rockstar GTA 5 için FPS modunu oyundan sonra gelen bir güncelleme ile kullanıma sunmuştu. RDR 2’de ise FPS modu oyunun çıkışında kullanılabilir olacak. RDR 2’nin FPS olarak nasıl görüneceği de videoda gözler önüne serilmiş.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow