Roger'ı bilir misiniz?

Roger'ı bilir misiniz?

Eski Spotify mühendislerinin hazırladığı bir uygulama olan telsiz uygulaması Roger, o kadar şık bir tasarıma sahip ki daha Android için official kullanıma geçmeden oldukça ilgi görmeyi başardı.

Geçtiğimiz yılın sonlarında iOS platformu için yayın hayatına başlayan Roger, kişilerin gündelik yaşamda birbirleriyle gerçek birer ilişki kuramıyor olmalarından esinlenerek geliştirilmiş.


Özellikle iş ortamında veya sosyal medya platformlarında olan iletişim eksikliğini gidermek mantığıyla, daha gerçeksi bir iletişim ve etkileşim kurabilmek için hazırlandığı belirtilen uygulamanın oldukça güzel tasarımının da bu noktada başarıyı getirdiğini söylemek mümkün. Her ne kadar geçmişinde Spotify gibi bir platformun mühendisleri tarafından yazılmış olduğu bilgisi olsa da bazı şeylerin sadece büyük markalardan ve isimlerden çıkmayacağının da önemli örnekleri arasında.


5


Yoğun olarak kullanılmayan bir çok sesli mesaj ve düşünceye imkan sağlayan platforma rağmen bu yönde yapılan başarılı bir hareket ile piyasaya hızlı giriş yapan telsiz uygulaması Roger’ın; önümüzdeki günlerde devasa kullanım rakamlarına ulaşması bekleniyor.


Renault'dan iki yeni model


Özellikle arayüz ve son kullanıcı tabirine oldukça gerçekçi ve yerinde bir anlayışla yaklaşan telsiz uygulaması Roger’ ın Android platformunda hedeflediği başarıya ulaşması da muhtemel. Uygulamalar ve içerik anlamında oldukça geniş bir kitle ve havuza sahip olan Android platformunun telsiz uygulaması Roger’a iyi geleceği kesin.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS