Son Dakika

Samsung Galaxy C5’in görüntüleri sızdırıldı

A A

09.05.2016 - 07:00 Son Güncelleme:

Samsung’un yeni orta segment akıllı telefonu Samsung Galaxy C5’in ilk görüntüleri internete sızdırıldı. Telefon beklendiği gibi metal bir gövdeye sahip.

Samsung Galaxy C5’in görüntüleri sızdırıldı

Güney Koreli telefon üreticisi Samsung, bu yıl dur durak bilmiyor. Bu yılın başında çıkardığı Galaxy S7 ile büyük başarı yakalayan şirket, önümüzdeki aylarda birçok yeni telefon satışa çıkaracak.

Bir yandan yeni amiral gemisi Galaxy Note 6’nın çıkışına hazırlanan Samsung, bir yandan da orta segment telefonlarını hazırlanıyor. İşte bu orta segment telefonlardan birisi de Samsung Galaxy C5. İlk olarak bir kaç ay önce Galaxy C7 ile birlikte Galaxy C5’in ilk görüntüleri dün internete sızdırıldı.

Samsung Galaxy C5’in ilk görüntülerinin sızdırılması ile birlikte telefonun metal bir gövdeye sahip olacağı kesinleşti. Ayrıca telefon tasarımı oldukça şık ve ince görünüyor.

Asus Zenfone 3 geliyor

Teknik özellik olarak ise Galaxy C5, Snapdragon 617 işlemci ile geliyor. 5.2 inç ekrana sahip telefonun Android Marshmallow 6.0.1 işletim sistemi ile satışa çıkacağı biliniyor. Telefonun diğer teknik özellikleri ise şimdilik bilinmiyor.