Son Dakika

Samsung Galaxy S7 Batman Limited Edition geliyor!

A A

28.05.2016 - 08:00

Dünyanın en büyük akıllı telefon üreticisi Samsung, yeni amiral gemisinin özel bir serisinin geleceğini duyurdu. @SamsungMobile isimli resmi Twitter hesabı üzerinden duyurulan bu telefon nasıl olacak? Batman hayranları bu telefonu çok sevecek!

Samsung Galaxy S7 Batman Limited Edition geliyor!

Samsung daha önce de özel seri cihazlarla karşımıza çıkmıştı. Daha önce Galaxy S6 Edge modelinin Ironman serisi de benzer bir şekilde karşımıza çıkmıştı.

Bu yıl vizyona giren Batman v Superman Adaletin Şafağı filmiyle sıklıkla gündeme gelen Batman ve Superman karakterleri şimdi akıllı telefon sektöründe de karşımıza çıkacak.

Galaxy S7 Edge modelinin Batman temalı özel versiyonunun teknik özelliklerinde bir farklılık beklenmiyor. Yani cihaz aslında Galaxy S7 Edge olacak. Ancak gövde tasarımında Batman logosu ve cihazın içerisindeki duvar kağıtları ile TouchWiz teması Batman temalı olacak.

Söz konusu özel seri telefonun fiyatı ve çıkış tarihi henüz belli değil. Ülkemizde satılıp satılmayacağı konusu da henüz gizliliğini koruyor ancak Samsung resmi olarak duyuruyu yapmış oldu. Samsung Galaxy S7 Batman Limited Edition modeliyle ilgili detayları sizlere aktarmaya devam edeceğiz.