Samsung Gear S2 yeni renk seçenekleri

Samsung Gear S2 yeni renk seçenekleri

Tizen işletim sistemi akıllı saat Samsung Gear S2 Classic için yeni renk seçenekleri ortaya çıktı. CES 2016’da düzenlenen Samsung etkinliğinde duyurulan yeni renk seçenekleri ile Gear S2 artık tam bir Apple Watch rakibi oldu.

Eklenen iki yeni renk seçeneğinin oldukça dikkat çekici olduğunu vurgulayalım. Bunlardan ilki Platin. Diğer ise 18 ayar Rose Gold. iPhone 6s ailesinde gördüğümüz bu renk seçeneği altın sarısı ve gül kurusu renklerinin karşımı olsa da görünüşte pembeye oldukça yakın bir ton oluşturuyor.Apple Watch’un sunduğu zengin renk ve tasarım seçenekleri karşısında şimdiye kadar çok az rakip çıkarabilen Samsung, Gear S2 ile artık bu rekabette olduğunu vurguladı. Ancak dikkat edilmesi gereken bir nokta daha var. Yeni renk seçeneklerine sahip modeller üst seviye olarak duyuruldu.


Fiyat olarak normal Gear S2 Classic’in üstünde olarak karşımıza çıkacak olan Samsung Gear S2 saatlerin kaç para olacağı henüz belli değil. Saatlerin tasarımlarında Keith Haring ve Jean-Michel Basquiat ile birlikte çalışıldığı belirtiliyor. Yeni renk seçenekleriyle Samsung Gear S2, Şubat 2016’da satışa çıkacak.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS