hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Samsung, yeni güncelleme ile S23’ün sorunlarını çözecek

  Samsung, yeni güncelleme ile S23’ün sorunlarını çözecek
  expand
  KAYNAKDonanım Günlüğü

  Samsung’un en yeni amiral gemisi Galaxy S23 serisi geçtiğimiz ay piyasaya sürülmüştü. Seri hakkında en büyük şikayetlerden biri kameralar ile ilgiliydi. Firma şimdi bu sorunlar için büyük bir güncelleme yayınlamaya hazırlanıyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Galaxy S23 serisi piyasaya sürüldüğünden beri farklı sorunlar nedeniyle oldukça eleştirilmişti. Ancak serinin piyasaya sürülmesinden beri en dikkat şikayetlerden biri kamera konusu. Kullanıcılar bulanık fotoğraflar, deklanşör gecikmesi ve Gece Modu ile ilgili sorunlar yaşıyor.

  Şikayetlerin artmasından sonra firma harekete geçmiş görünüyor. Gelen bilgilere göre firmanın kamera optimizasyon güncellemesiyle bu sorunlara bir çözüm üzerinde çalışıyor.

  Galaxy S23 serisinde 50 MP birincil kamera, 12 MP Ultra geniş kamera, 3x optik yakınlaştırmalı 10 MP Telefoto kamera ve öz çekimler için 12 MP ön kamera bulunuyor. Galaxy S23 Ultra’da 200MP birincil kamera, 12MP Ultra geniş kamera, 10MP Telefoto lens, 10MP Periskop lens (biri 3x optik yakınlaştırmalı ve diğeri 10x optik yakınlaştırmalı) ve öne bakan 12MP selfie kamerası yer alıyor.

  Telefon üreticilerinin genellikle yeni bir telefon serisini piyasaya sürdükten kısa bir süre sonra sorunları çözmek için güncellemeler yayınladığını belirtmekte fayda var. Bu nedenle Samsung’un Galaxy S23 serisinin kamera sistemini optimize etmesini olağan karşılayabiliriz.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow