Samsung’dan yeni bir özellik geldi: easyHome

Samsung’dan yeni bir özellik geldi: easyHome

2010 yılında duyurulan ilk Galaxy modelinden bu yana Samsung, fiziksel tuştan vazgeçmeyen üreticiler arasında. Son yıllarda firma, bu tuşa parmak izi sensörünü de dahil ederek ek bir fonksiyon kazandırdı. Ancak bununla yetinmeyenler için güzel bir haberimiz var.

Google Play Store’da yayınlanan easyHome isimli bir uygulama, dokunmatik sensöre sahip Samsung akıllı telefonlara yeni bir özellik vaad ediyor. Bu özellik ise ekranı kilitleyip, kilidi açmak. Ancak bunu tuşa basmadan, sadece dokunarak yapabiliyorsunuz.


Galaxy S6, S6 Edge, S6 Edge+ ve Note 5 kullanıcıların faydalanabildiği bu uygulama, Samsung firmasından bağımsız bir geliştirici tarafından yayınlandı. Google Play Store üzerindeki 1 MB’tan bile küçük olan uygulama sayesinde, parmağınızı ana ekran tuşuna dokundurduğunuzda telefonu uyandırabiliyor, telefon açıkken ile bir süre parmağınızı bekleterek ekranı kilitleyebiliyorsunuz. Son derece faydalı ve pratik bir özellik kazandıran bu uygulama ücretsiz değil ancak yorumlar, uygulamanın oldukça faydalı bulunduğu yönünde.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS