Seneschal Construct ile destansı bir yolculuk başlıyor

Seneschal Construct ile destansı bir yolculuk başlıyor

Seneschal Construct ile destansı bir yolculuk başlıyor
expand
KAYNAKDonanım Günlüğü

Ayuzhan’ın rehberliğinde oyuncular, bozulmamış bir Seneschal Construct’ı dirilterek onu Sezona Özel Yol Arkadaşlarına dönüştürebilirler.

Haberin Devamıadv-arrow
Haberin Devamıadv-arrow

Seneschal Construct iki varsayılan saldırı özelliğine sahiptir ve oyuncular bunları Cryptex’indeki taşları değiştirerek geliştirebilirler. Özelleştirme süreci iki tür taş içerir: Seneschal’ınızın gerçekleştireceği saldırı türünü belirleyen Yönetim Taşları ve ekstra mermiler fırlatmak veya hasar türünü değiştirmek gibi ekstra mekanik özellikler eklemek için Yönetim Taşlarını güçlendiren Ayar Taşları.

Yönetim Taşları, herhangi bir seviyeye veya nadirliğe sahip olmayan Paragon glif çeşitleridir. Bir kez elde edildikten sonra yeniden elde edilmeleri gerekmez ve oyuncular için belirli hızda bir ilerleme sağlarlar. Buna karşın Ayar Taşlarının seviyeleri ve nadirlikleri vardır. Seviyelerle birlikte doğrusal bir gelişim gösterirler ve oyunculara yapılandırılmış bir gelişim yolu sunarlar.

Özelleştirme İçin Taşları Elde Etme

Mükemmel Seneschal Construct’ı oluşturmak için Yönetim ve Ayar Taşları edinmek gerekir ve bunları elde etmenin en iyi yolu, en az bir rastgele Seviye Ölçekli Ayar Taşı garanti eden Mahzenleri tamamlamaktır. Mahzen aşamaları sırasında elde edilen Wardwoven Sandıkları bonus Ayar Taşları veya değerli ekipmanlar kazandırabilir. Bu taşları elde etmenin bir başka yolu da Construct’ları başarıyla yenmektir. Yenilen her Construct, Kuyumcuda taşa dönüştürülebilen belirli bir Parçalanmış Taş yüzdesi sağlar.

Haberin Devamıadv-arrow
Haberin Devamıadv-arrow

Mükemmel Seneschal Construct’ınızı Yaratma

Diablo IV, Season of the Construct’ta Seneschal Construct sadece bir yol arkadaşı değil, aynı zamanda stratejik bir müttefiktir. Yeteneklerini kendi oyun tarzınıza göre uyarlamak için Yönetim ve Ayar Taşlarının sağladığı özelleştirme seçeneklerini kullanın. Kehjistan’ın kadim mahzenlerinde saklı zorluklarla yüzleşirken yanınızda duracak mükemmel bir mekanik yol arkadaşı yaratın.

Sıradaki Haberadv-arrow
Sıradaki Haberadv-arrow