Sennheiser Momentum 4 Wireless pil süresi ile fark yaratıyor

Sennheiser Momentum 4 Wireless pil süresi ile fark yaratıyor

Sennheiser Momentum 4 Wireless pil süresi ile fark yaratıyor

Kablosuz kulak içi kulaklıklardan memnun olmayan ancak eski tip kulaklıklardan da hoşlanmayanlar için geliştirilen yeni Sennheiser kafa üstü kablosuz kulaklık modeli müzik deneyimini arşa çıkaracak.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

İşimi görsün yeter diyen bir kullanıcı bugün bile 20-TL’ye bir kulaklık satın alabilir. Ancak parası önemli değil benim için performans ve konfor önemli diyenler için bu tutar 20.000-TL’ye kadar da çıkabilir.

İşte Sennheiser, piyasaya sürdüğü performans odaklı kulaklık modelleriyle tanınan ve bu nedenle de sadece belli bir gruba hitap edebilen bir marka. Sennheiser’in tanıttığı yeni kafa üstü kablosuz kulaklık modeli Momentum 4 Wireless ise, bu marka hayranlarının rüyalarını süsleyecek türden bir cihaz.

Basit ancak modern bir tasarıma sahip olan Sennheiser Momentum 4 Wireless, selefinde bulunan fiziksel tuşları sağ kulaklık birimi üzerine yerleştirilen dokunmatik panele aktarmış. Daha esnek menteşeler ve daha yumuşak bir dokuya sahip olan Momentum 4 bu yönleriyle önceliği konfor olanları da unutmamış.

Yeni kablosuz kulaklığın donanımsal özelliklerine baktığımız zaman, cihazda 42mm’lik sürücülerin var olduğunu görüyoruz. Bluetooth 5.2 desteğini arkasına alana yeni kablosuz kulaklıkta aynı zamanda aptX Adaptive, SBC, aptX ve ANC gibi kodek güçlendirmeleri mevcut.

Tek şarjla 60 saate kadar kullanım ömrü sunan Sennheiser Momentum 4 Wireless, aynı zamanda tasarruf moduna da sahip bir kablosuz kulaklık modeli. 23 Ağustos’tan itibaren satışa sunulacağı duyurulan kulaklığın fiyatının 350 dolar olacağı açıklanırken, Türkiye fiyatına ilişkin şimdilik bir bilgi bulunmuyor.