Skull and Bones’u bir kez daha erteledi

Skull and Bones’u bir kez daha erteledi

Skull and Bones’u bir kez daha erteledi

En son duyduğumuz oyunun 8 Kasım’da Xbox Series X ve S, PS5, Steam, Epic Games Store, Google Stadia, Amazon Luna ve Ubisoft Connect’e çıkması planlanıyordu. Yayıncı çıkış tarihini 9 Mart’a ertelediği için artık durum değişti.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Şirket bir blog yazısında, “Hepinizin Skull and Bones’u ele geçirmenizi ve kendi korsan imparatorluğunuzu kurmanın tehlikeli ve heyecan verici dünyasına kafa yormanızı çok istiyoruz” diye yazdı. “Size mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için, tam olarak bunu sunabileceğimizden emin olmak için biraz daha zaman ayırmaya karar verdik.”

Skull and Bones zaten programın dört yıl gerisindeydi. 2017’de ilk haberleri aldık ve ertesi yıl çıkması gerekiyordu. Ancak Ubisoft, oyun zaten geliştirme aşamasındayken daha gerçekçi bir korsanlık deneyimine dönüştürmek için çizim tahtasına geri döndü. Yeni bir gecikme haberi, oyun için beş yıldır bekleyenler için bir hayal kırıklığı olarak gelse de, yine de Mart’tan önce elinize geçme ihtimali var. Ubisoft, Skull and Bones’un açık beta sürümünü çalıştırmayı planlıyor.

Yakında daha fazla ayrıntı paylaşacak. Oyun severleri üzen bir detay olsa da oyunun daha fazla gelişmiş özellik ile piyasaya sürülmesi bir bakımdan iyi bir haber de olabilir.  Bu kapsamda detaylar gelmeye devam edecek.